Ohlasy studentů

Určitě bych vypíchl samotné Brno – protože mi přirostlo k srdci. A celkově na VUT bych vyzdvihl nabídku sportů a to, že dva sporty za semestr jsou vždy zdarma! To mě na začátku studia asi nejvíc potěšilo.
Jakub M.
Doktorské studium, Fakulta chemická
Hodně se mi líbí osobní přístup většiny vyučujících, se kterými není problém vyřešit jakýkoli problém. I přesto, že velká část výuky probíhá v laboratořích, tak se kantoři snaží podat látku jednoduše a zajímavě.
Daniel J.
Magisterské studium, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Předností studia na VUT – nebo minimálně na Fakultě strojního inženýrství – je to, že nabízí obory, kde nemusíš mít strach, že bys pak po škole skončil úplně mimo svůj obor.
Lukáš F.
Magisterské studium, Fakulta strojního inženýrství
Na fakultě velice oceňuji vstřícný přístup pedagogů, se kterými se dá vždy domluvit. A samozřejmě možnost zahraničních stáží. Já osobně jsem byla v Leedsu a jsem ráda, že mi stáž škola zprostředkovala.
Nikola K.
Magisterské studium, Fakulta výtvarných umění
Celkový prístup vyučujúcich je ústretový, za predchádzajúce roky štúdia som nemal žiadne problémy. Vysoko hodnotím fakt, že mi bolo umožnené jeden semester počas magisterského štúdia stráviť na zahraničnej univerzite a po návrate som sa mohol bez bariér začleniť do ďalšieho štúdia.
Pavel M.
Magisterské studium, Fakulta podnikatelská
V prváku jsem si nejdřív připadala jako jedna z mnoha, ale teď mám s vyučujícími dobré vztahy a vždy se mi snaží poradit, když potřebuji. Čím déle jsem na této škole, tím více se mi tu líbí a už teď vím, že se mi bude těžce odcházet. Jsem opravdu ráda, že můžu říct - jsem z VUT a jsem na to hrdá :-).
Eliška J.
Bakalářské studium, Fakulta stavební
Technické obory mají perspektivu a dobré uplatnění a myslím, že VUT umožňuje studentům dostat se na špici, když o to stojí. Dá se získat spousta certifikátů, které jsou hrazené školou (např. Problematika dřevěných staveb) a také se zúčastnit exkurzí třeba do Rakouska a různých workshopů.
Jindřich W.
Bakalářské studium, Fakulta stavební
Mě ta škola vážně baví. Jsme jak jedna velká rodina. Práce je hodně, ale nikdy na to člověk není sám, i proto rádi trávíme čas ve škole a tam vzniká to naše rodinné pouto.
Barbora K.
Bakalářské studium, Fakulta architektury
Všechny vědomosti z přednášek ihned uplatňujeme na zadaných (a v rámci možností i zábavných) projektech. Takže to není jen o teorii.
Jakub B.
Bakalářské studium, Fakulta informačních technologií
Jaké máme fakulty a obory?
Google+