Fakulty

Fakulta
architektury

Je modelování tvoje druhé jméno? Začneš být aktivní, když se řekne „pasivní dům“? Chceme tvůj talent na architektuře! Poznáš materiály, konstrukce, 3D vizualizace i historii staveb.

Vše o Fakultě architektury

Fakulta
elektrotechniky
a komunikačních
technologií

Díváš se rád i na vypnutou televizi? Je čip tvůj nejlepší kamarád? Vpluj na kosmickou stanici – tak nějak totiž vypadá nová ultra moderní stavba fakulty elektrotechniky.

Vše o Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií

Fakulta
chemická

Neužiješ si žádné oplatky, protože na přebalu pořád zkoumáš chemické složení? Bílý plášť, zkumavky a laboratoře: tady budeš ve svém. Ať už organicky nebo anorganicky.

Vše o Fakultě chemické

Fakulta
informačních
technologií

Místo kávy si po ránu dáváš Javu? A vidíš celý svět v kódu? Máme pro tebe IT svatyni. Tu nakonec po studiu opustíš jen proto, až uvidíš ta numera – co ti firmy dají za plat.

Vše o Fakultě informačních technologií

Fakulta
podnikatelská

Připadáš si jako vedoucí? Sedáš si v buse hned vedle řidiče? Management máš prostě v krvi, to se pozná. Naučíme tě řídit procesy, sestavit tým, zavádět změny, šéfovat firmě.

Vše o Fakultě podnikatelské

Fakulta
stavební

Voní ti beton? Nejraději chodíš v gumákách? Vítej na největší a nejstarší fakultě naší školy. Stavby, silnice, přehrady, mosty, křižovatky, tunely… to bude tvůj denní chleba.

Vše o Fakultě stavební

Fakulta
strojního
inženýrství

Už jako dítě jsi doma rozebral cokoli do posledního šroubečku? To si asi umíš vše dobře spočítat. Máme pro tebe laboratoře, dílny a zkušebny, kde to zase složíš zpět.

Vše o Fakultě strojního inženýrství

Fakulta
výtvarných
umění

Přemýšlíš v barvách? Máš velkou fantazii? Víš, kdo to byl Duchamp? Tak to jsi doma. Vyber si třeba sochařství, malířství, grafický design, multimédia, fotografii, video či jiné obory.

Vše o Fakultě výtvarných umění

Ústav
soudního
inženýrství

Vždy jsi záviděl v televizi soudním znalcům jejich klíčovou roli při procesech? Pak právě studium na ÚSI může být tím správným krokem tímto směrem a později můžeš nejen pro soudce vypracovávat různé posudky nemovitostí, dopravních nehod či strojů.

Vše o Ústavu soudního inženýrství

Google+